İşinizin ihtiyaç duyacağı teknolojileri daha güçlü hale getiren, güvenli, erişilebilir ve verimli Bulut Sistem hizmetleri.

TRN Cloud ile herşey aylık

Bulut teknolojilerinde müşterilerin ihtiyacına göre IaaS, SaaS, PaaS çözümlerini sunmak için neden TRNcloud’u seçmelisiniz?

Bir ya da birden fazla sunucu ihtiyacı olan ve fiziksel sunucu altyapısı olmayan ya da olup da operasyonel maliyetlerini azaltmak isteyen tüm işletmelere hitap etmektedir.

Fiziki sunucular ilk yatırım maliyetleri, barındırma maliyetleri içerir ve kolay ölçeklenemez. Bulut sunucular esnek ve ölçeklenebilirliği sayesinde kısa zamanda istenilen kapasiteleri sunar.

TRNcloud ile donanım sorunlarından arındırılmış, tüm bileşenleri yedekli hale getirilmiş altyapılar üzerine inşa edilmiş sanallaştırma ortamlarında verileriniz güven altındadır.

TRNcloud’un kendi geliştirdiği ve bayilerine sunduğu bulut pazarında eşi olmayan yönetim yazılımı sayesinde hem alt bayilerinizin hem de son kullanıcılarınızın kullanımlarını ve bu doğrultudaki finansal tabloyu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Sunucu sistemleri haricinde bütün servis hizmetlerinide servis olarak aylık alabilirsiniz.