Yazılım geliştirme süreçlerinizi verimli ve görsel bir deneyimle birleştirin.

Xpoda hızlı ve etkili yazılım geliştirmenin kapılarını aralıyor.Sürükle bırak onlarca hazır araç sayesinde, kod yazma ihtiyacı olmadan görsel arayüz üzerinden kolayca uygulama geliştirebilirsiniz. Hızlı prototipleme özelliği, fikirleri hızla hayata geçirmeyi sağlar, böylece hayalinizdeki yazılım projelerini daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Veri entegrasyonu ve önceden oluşturulmuş bileşenler, geliştirme sürecini hızlandırırken, esneklik ve özelleştirme imkanları da projelerinize değer katar.

Yazılım geliştirme süreçlerinizi verimli ve görsel bir deneyimle birleştirin.

İş Akışları tasarlayın

Xpoda iş akışlarınızı yönetebileceğiniz bir altyapı sunar, Güçlü İş akışı motoru sayesinde görsel arayüzü üzerinden sürükle bırak ile akışları tasarlayabilir, veri entegrasyonlarını gerçekleştirebilir, Mail-SMS bildirimleri gönderebilir, akış görevlerinizi Mobil, Web ve Mail üzerinden onaylayabilirsiniz. Xpoda’nın bu özelliği, iş süreçlerini hızlandırmak, verimliliği artırmak ve geliştirme sürecini kodlama becerilerine ihtiyaç duymadan yönetmek için geliştirilmiştir.

İş Akışları tasarlayın

Raporlamada hızlı, sezgisel ve sonuç odaklı bir deneyim.

İleri düzey Business Intelligence (BI) özellikleriyle donatılmış Xpoda, sürükle bırak raporlama araçları (Grafikler,Listeler, Haritalar) sayesinde karmaşık veri setlerinden anlamlı raporlar tasarlama imkanı sunar. Görsel arayüz üzerinden veri analizi, filtreleme ve grafikleştirme işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Önceden entegre edilmiş veri bağlantıları, hızlı ve doğru rapor oluşturmayı destekler böylece Xpoda, işletmelerin veri odaklı kararlar almasını kolaylaştırır.

Raporlamada hızlı, sezgisel ve sonuç odaklı bir deneyim.

Tek geliştirme ile çoklu ortam kullanımı

Xpoda ile geliştirdiğiniz tüm uygulamalar hiç bir ek çaba gerektirmeden, Mobil (iOS, Android) ve webde sorunsuz bir şekilde çalışır. İşlerinizi aksatmadan dilediğiniz yerden geliştirin ve kullanın.

Tek geliştirme ile çoklu ortam kullanımı